8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 produktów

Active filters

Jesteś odpowiedzialnym rodzicem?Kup szelki odblaskowe!Szelki odblaskowe to niezbędne wyposażenie każdego dziecka poruszającego się po drodze lub jeżdżącego na rowerku. Szelki odblaskowe są wykonane z fluorescencyjnej tkaniny z wszytym paskiem odblaskowym. Można je zamówić w kilku kolorach: zielonym, niebieskim, żółtym, pomarańczowym. Mają uniwersalny rozmiar, umieszczone po ich bokach gumki pozwalają na łatwe dopasowanie do wzrostu i sylwetki każdego dziecka. Szelki są lekkie, nie krępują ruchów, można je założyć na zimowe, czy letnie ubranie. Są przeznaczone dla dzieci od 3 do 7 lat.


Szelki odblaskowe dla żłobków, szkół i przedszkoli


Na powierzchni szelek odblaskowych jest miejsce na spersonalizowany nadruk: hasło reklamowe, czy logo, co sprawia, że można je wykorzystać jako gadżet reklamowy. Reklama na szelkach odblaskowych to idealne rozwiązanie dla szkół, przedszkoli, przychodni dla dzieci, czy żłobków.
Możesz uratować życie dziecka! Pamiętajmy, że o życiu i zdrowiu dziecka czasami decydują sekundy. Przezorność rodziców i opiekunów jest niezbędna, by zadbać o bezpieczeństwo dziecka. Szelki odblaskowe świetnie spełniają swoje zadanie, dlatego można je polecić nie tylko po zmroku, ale również do noszenia w dzień podczas spaceru, czy w drodze do przedszkola i szkoły.

Szelki odblaskowe ● KAMDO

Szelki odblaskowe