Chusta odblaskowa dla pieszych i rowerzystów

  • wykonana z dzianiny fluorescencyjnej
  • z wszytym pasem odblaskowym
  • kolor żółty, zielony, niebieski i pomarańczowy, różowy i biały
  • do założenia na szyję lub głowę
  • rozmiar 46x46x66 cm
  • możliwość wykonania indywidualnego nadruku
  • wykonana z certyfikowanego, fluorescencyjnego materiału zgodnego z normą EN 471
  • wybrane spełniają wymogi normy WE/S/2531/2016
Zamówienia hurtowe od 50 sztuk – zapytaj o cenę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

lub

Nr telefonu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamówienia detaliczne – SKLEP INTERNETOWY

Chusty  odblaskowe wykonane z dzianiny poliestrowej w kolorze niebieskim, pomarańczowym, zielonym i żółtym spełniają zasadnicze wymagania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 89/686/EWG/ rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 21.12.2005 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla środków ochrony indywidualnej (Dz. U. Nr 259, poz. 2173).

Opatrzone nadrukiem indywidualnym prosimy traktować jako reklamowe. 

rozdzielacz

Możesz uratować życie dziecka!

Prawo o ruchu drogowym narzuca przede wszystkim nam jako rodzicom i wychowawcom obowiązek zadbania o bezpieczeństwo dzieci poruszających się po drodze i zaopatrzenie ich w elementy odblaskowe. Chusta to świetny akcent odblaskowy, nie krepujący ruchu dziecka, który odbija się w świetle reflektorów samochodu.

Chusty odblaskowe – rozwiązanie dla Twojego dziecka

Dobro dziecka jest najważniejszą sprawą dla każdego rodzica. Wyrazem dbałości o nie jest mnóstwo rozwiązań, na jakie się decydujemy – jednym z nich są gadżety odblaskowe, które sprawiają, że dziecko jest widoczne na drodze – w czasie drogi ze szkoły, spaceru czy zabawy. Wśród najbardziej lubianych przez dzieci gadżetów odblaskowych są chusty odblaskowe – niezwykle funkcjonalne i wygodne.

Chusta odblaskowa – jakość przede wszystkim!

Oferowane przez KAMDO chusty odblaskowe wykonane są z trwałej, miękkiej i fluorescencyjnej tkaniny. Wszystkie chusty odblaskowe dla dzieci mają wszyty dodatkowy, poprawiający widoczność pasek odblaskowy. Należy wspomnieć również o tym, że są wykonane z dbałością o każdy detal i w żaden sposób nie krępują ruchów dziecka.

Posiadamy chusty w uniwersalnych wymiarach – 44×66 cm, co sprawia, że można je łatwo zawiązać dziecku pod szyją, na głowie, dowiązać do plecaka, tornistra czy nawet zamocować na rowerze.

U nas kupisz chusty odblaskowe dla przedszkolaków – na których możemy umieścić logo firmy lub przedszkola. Dostępne są w 4 kolorach: niebieskim, pomarańczowym, żółtym i zielonym.

Sprawdź naszą ofertę chust odblaskowych dla dzieci!