KAMDO jest znanym dostawcą materiałów odblaskowych w Europie. Nasze doświadczenie na rynku sprawiło, że gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów odblaskowych. Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom klientów oferując profesjonalną obsługę oraz korzystne ceny. Posiadamy certyfikaty na produkty odblaskowe i kamizelki odblaskowe.

 

Naszymi klientami są przede wszystkim agencje reklamowe, firmy handlowe, szkoły, przedszkola, urzędy które umieszczają swoje logo i tym samym promują bezpieczeństwo na drogach. Jesteśmy również elastyczni w zakresie indywidualnych zamówień. Mamy wiele atrakcyjnych pomysłów, służymy radą i krótkim czasem realizacji.

 

Posiadamy własną drukarnię, którą ogromnie rozwinęliśmy.

 

Kilkuletnie inwestycje w światowej klasy sprzęt uwieńczone zostały zakupem w pełni zautomatyzowanej linii do produkcji termotransferów od słoweńskiego producenta INO. Drukujemy transfery plastizolowe i akrylowe, używamy farb wiodących producentów - wolnych od szkodliwych substancji. Przykładowe wydruki: termotransfer DST akrylowy standard, termotransfer DST akrylowy elastyczny, termotransfer akrylowy o podwyższonej temperaturze prania, termotransfer z blokerem, termotransfer plastizolowy.

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

opcjonalne