Firma KAMDO to bardzo znany dostawca materiałów odblaskowych w Europie środkowo wschodniej. Nasze doświadczenie na rynku przyczyniło się do tego, że gwarantujemy doskonałą jakość oferowanych produktów odblaskowych. W związku z tym, że policyjne statystyki potwierdzają konieczność noszenia odblasków nasza firma wychodzi na przeciw klientom, oferując profesjonalną obsługę i korzystną cenę.
Naszymi klientami są przede wszystkim urzędy państwowe, policja a także firmy komercyjne, które umieszczają swoje logo i tym samym propagują bezpieczeństwo na drodze. Wykonujemy projekty nadruków i wysyłamy wizualizację komputerową do akceptacji. Jesteśmy również elastyczni jeżeli chodzi o indywidualne zlecenia. Mamy dużo atrakcyjnych pomysłów, służymy radą co do indywidualnych kształtów i zapewniamy krótkie terminy realizacji.
Zapraszamy

rozdzielacz

Nasza drukarnia

Szanowni Państwo,

W celu podniesienia jakości naszych usług, w ubiegłym roku otworzyliśmy własną drukarnię. Działamy wykorzystując najnowsze technologie nadruku, opierając się na profesjonalnych umiejętnościach naszego personelu.

Główną gałęzią naszej działalności jest wykonywanie nadruków na wszelkich produktach odblaskowych, gadżetach reklamowych oraz odzieży.

Nasza drukarnia dokłada wszelkich starań aby zlecenia były realizowane profesjonalnie i na czas. Wszystkie projekty wykonujemy bez dodatkowej opłaty w naszym studiu grafiki komputerowej.

Park maszynowy i doświadczenie pracowników pozwala na realizację zamówień w ciągu 24 godzin, a zamówienia do 50 sztuk nawet tego samego dnia. Uniwersalność stosowanych technologii przekłada się na wysoką jakość nadruku przy atrakcyjnych cenach, nawet przy pojedynczych ilościach danego produktu.

Jesteśmy przekonani, że proponowane standardy produkcji pozwolą Państwu na kompleksową współpracę z naszą firmą.

Wszystkich Państwa zapraszamy do skorzystania z powyższej oferty.

Kamila Szymańska

Podziekowaniepodziekowanie_2

 

 

 

 

 

rozdzielacz

Oświadczenie

Szanowni Państwo!

W związku z coraz częściej docierającymi do nas doniesieniami, że rozpowszechniane są na temat naszej firmy nieprawdziwe informacje dotyczące tego, że rzekomo dopuszczamy się czynów nieuczciwej konkurencji wobec przedsiębiorstwa KANDO PLUS sp. z o.o. sp. k., w szczególności przez próby „upodobnienia” się do tego przedsiębiorstwa, informujemy, że informacje te są całkowicie nieprawdziwe. Firma KAMDO Kamila Szymańska od ponad 2 lat buduje własną markę oferując swoim Klientom towar najwyższej jakości w jak najlepszych cenach i nie prowadzi żadnych działań, które miałyby ją upodobnić do jakiegokolwiek innego przedsiębiorstwa. Informacje przekazywane naszym Klientom i publikowane przez konkurencje są niczym więcej, jak tylko próbą utrudnienia nam działalności i są wynikiem sporów sądowych, jakie toczą się pomiędzy nami, a konkurencją. Nie wdając się w niepotrzebną polemikę z fałszywymi oskarżeniami i nieuczciwymi praktykami pragniemy Państwa zapewnić, że przedsiębiorstwo KAMDO Kamila Szymańska, jako stabilna firma o uznanej renomie nieprzerwanie czyni wszelkie starania aby realizować zamówienia swoich Klientów w sposób zgodny z ich oczekiwaniami.

Nasi Partnerzy

mkmMundurowy Klub Rzeczpospolitej Polskiej

Współpracujemy z Mundurowym Klubem Motorowym Rzeczypospolitej Polskiej.Głównym celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Jesteśmy inicjatorami i uczestnikami wielu akcji i kampanii propagujących bezpieczną jazdę oraz poruszanie się pieszych w ruchu ulicznym.

Wspomagamy Stowarzyszenia i Policję w zaopatrzeniu w odblaski, które są wykorzystywane przez funkcjonariuszy policji na spotkaniach z dziećmi w celu popularyzacji noszenia elementów odblaskowych.

DSC04043a


Magzyn Przedszkolaka- logoiMagazyn Przedszkola

Jest to portal zajmujący się promocją firm zaopatrujących takie instytucje jak przedszkola, żłobki, klubiki, firmy aranżujące min place zabaw, miejsca rozrywki dla dzieci i wiele innych.
Ponadto promuje firmy, które prowadzą warsztaty artystyczne, spektakle i teatrzyki dla dzieci.
Magazyn Przedszkola jest profesjonalnym i szybkim źródłem pozyskiwania szczegółowych informacji o wyżej wymienionych firmach dla wszystkich placówek oświatowych oraz rodziców najmłodszych pociech. Działa na terenie całego kraju.
Zobacz najnowszy katalog.


,,Kamila Szymańska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą P.P.H.U. KAMDO Kamila Szymańska w Bydgosczy informuje, że kamizelka ostrzegawcza Safety Vest Ref. YG801-M/Ż – siatkowa żółta, jest niezgodna z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 21 grudnia 2005 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla środków ochrony indywidualnej, z uwagi na brak w instrukcji użytkowania nazwy i adresu producenta lub jego upoważnionego przedstawiciela i informacji: ,,Określona maksymalna liczba cykli czyszczenia nie jest jedynym czynnikiem związanym z czasem użytkowania wyrobu. Czas użytkowania będzie także zależny od warunków użytkowania, warunków przechowywania itd.” oraz brak deklaracji zgodności WE i certyfikatu typu WE potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów”.