O nas

Kontakt z nami – kamizelkiOdblaskowe.com.pl

Firma KAMDO to bardzo znany dostawca materiałów odblaskowych w Europie środkowo wschodniej. Nasze doświadczenie na rynku przyczyniło się do tego, że gwarantujemy doskonałą jakość oferowanych produktów odblaskowych. W związku z tym, że policyjne statystyki potwierdzają konieczność noszenia odblasków nasza firma wychodzi na przeciw klientom, oferując profesjonalną obsługę i korzystną cenę.

Naszymi klientami są przede wszystkim urzędy państwowe, policja a także firmy komercyjne, które umieszczają swoje logo i tym samym propagują bezpieczeństwo na drodze. Wykonujemy projekty nadruków i wysyłamy wizualizację komputerową do akceptacji. Jesteśmy również elastyczni jeżeli chodzi o indywidualne zlecenia. Mamy dużo atrakcyjnych pomysłów, służymy radą co do indywidualnych kształtów i zapewniamy krótkie terminy realizacji.

Zapraszamy

[row]
[column lg=”9″ md=”12″ sm=”12″ xs=”12″ ]

Partnerzy

Mundurowy Klub Rzeczpospolitej Polskiej

Współpracujemy z Mundurowym Klubem Motorowym Rzeczypospolitej Polskiej.Głównym celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Jesteśmy inicjatorami i uczestnikami wielu akcji i kampanii propagujących bezpieczną jazdę oraz poruszanie się pieszych w ruchu ulicznym.

Wspomagamy Stowarzyszenia i Policję w zaopatrzeniu w odblaski, które są wykorzystywane przez funkcjonariuszy policji na spotkaniach z dziećmi w celu popularyzacji noszenia elementów odblaskowych.
[/column]
[column lg=”3″ md=”12″ sm=”12″ xs=”12″ ]

 

3c9e3f2849d6679840c89b5542704fc6
[/column]
[/row]