6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 produktów

Active filters

Czy może być coś cenniejszego niż życie i zdrowie dziecka? Chusty odblaskowe to niezwykle prosty sposób, by je chronić. Chusta odblaskowa powinna stać się niezbędnym elementem wyprawki każdego przedszkolaka, czy ucznia. Chusta odblaskowa to gadżet odblaskowy, który trzeba mieć.

Chusta odblaskowa gadżet odblaskowy na każdą porę roku


Chusty odblaskowe są wykonane z przyjemnej, miękkiej fluorescencyjnej tkaniny. W górnym rogu mają wszyty pojedynczy pasek, który dodatkowo poprawia widoczność na nieoświetlonym terenie. Wymiary chusty 46x46x66 cm sprawiają, że można ją łatwo zawiązać na szyi, czy głowie dziecka. Chusta odblaskowa bez problemu daje się umieścić również na plecaku, tornistrze, czy rowerze.

Chusty odblaskowe dla grup zorganizowanych


Chusty odblaskowe są dostępne w kilku kolorach: niebieskim, żółtym, pomarańczowym, zielonym, co sprawia, że mogą się stać elementem, który pozwala dodatkowo różnicować grupę, za której bezpieczeństwo jesteśmy odpowiedzialni. Są wygodne, nie krępują ruchów dziecka.
Chusty odblaskowe można opatrzyć indywidualnym nadrukiem. To odblask, którego nie może zabraknąć, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie dzieci. Niezastąpione w żłobkach, przedszkolach, szkołach, na obozach i koloniach.

Chusty odblaskowe ● KAMDO

Chusty odblaskowe