5 pomysłów na gadżety reklamowe dla Twojej firmy!

Kategoria: Blog

Przedsiębiorstwa oraz instytucje chcąc wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencji muszą  w jakiś sposób przyciągnąć uwagę klientów. Gadżety reklamowe to najlepszy sposób na zareklamowanie produktów i usług. W końcu każdy lubi dostawać prezenty, nawet jeśli są to tylko drobiazgi. Chcesz, aby Twoi klienci poczuli się wyjątkowo? Przygotuj dla nich użyteczny podarunek, który będzie kojarzył im się z Twoją firmą!

 

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 5 propozycji drobnych upominków, które możesz wręczać swoim klientom.

Odblaskowe gadżety reklamowe z nadrukiem – nasze pomysły na promocję Twojej firmy!

Jednym z najpopularniejszych narzędzi marketingowych, które stosują firmy są gadżety reklamowe. Teraz to już nie tylko długopisy i smycze. Firmy stawiają na drobiazgi, z których można zrobić większy pożytek, takie jak odblaski z nadrukiem. Gadżety odblaskowe zwiększą bezpieczeństwo obdarowanych, dzięki czemu nadrukowane na nich logo lub slogan będzie im się już zawsze dobrze kojarzyć. Praktyczne przedmioty takie jak gadżety reklamowe z nadrukiem podarowane klientowi lub potencjalnemu kontrahentowi czy rozdawane podczas konferencji lub targów przekazują treści budujące pozytywny wizerunek firmy, jednocześnie służąc w codziennym życiu.

Gadżety reklamowe dla firm – kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Jednymi z najpopularniejszych produktów odblaskowych zwiększających bezpieczeństwo na drodze są kamizelki odblaskowe. Jadąc na rowerze po zmroku, wracając z pracy lub spacerując warto poprawić swoją widoczność zakładając ubranie wierzchnie. Kamizelka to także obowiązkowy element wyposażenia pojazdu i każdy kierowca powinien wozić przynajmniej jedną w bagażniku lub samochodowym schowku. Kamizelki odblaskowe z nadrukiem skutecznie zareklamują Twoją firmę, a być może nawet uratują komuś życie.

Gadżety odblaskowe dla dzieci – kamizelki

Zatroszcz się o bezpieczeństwo swoich klientów, ale też ich najbliższych. Pomogą Ci w tym kamizelki odblaskowe dla dzieci. To ciekawy gadżet, który pokocha każdy maluch. Okazuje się, że ryzyko potrącenia pieszego posiadającego elementy odblaskowe maleje 7-krotnie. Obdarowane osoby z pewnością docenią troskę i z dumą zakładać będą swoim pociechom kamizelki odblaskowe dla dzieci z nadrukiem.

Odblaskowe gadżety reklamowe na rower

Dobrym pomysłem są też specjalne kamizelki odblaskowe dla rowerzystów. Latem, gdy w dzień wysokie temperatury dają się we znaki, dużo ludzi wsiada na rower dopiero pod wieczór. Po zmroku widoczność jest bardzo ograniczona i oświetlenie zamontowane w jednośladzie może nie wystarczyć, aby zaznaczyć swoją obecność na drodze. Każdemu miłośnikowi wieczornych eskapad przyda się więc kamizelka dla rowerzystów.

Gadżety reklamowe dla dzieci z nadrukiem – breloki do plecaka

Gdy nie ma się pod ręką odblaskowej kamizelki z nadrukiem można sięgnąć po niewielki gadżet, który będzie odbijał światło, aby poprawić swoją widoczność na drodze. Wystarczy przypiąć do plecaka malucha kształtem przypominający misia odblask lub założyć na ramię  samozaciskową opaskę, by zwiększyć jego bezpieczeństwo. Przygotuj odblaskowe gadżety reklamowe dla dzieci a przekonasz się, że Twoi klienci docenią je bardziej niż długopis czy notes.

Odblaskowe gadżety reklamowe do samochodu

Bez wątpienia kamizelka odblaskowa dla dorosłych to element obowiązkowy wyposażenia każdego auta. Ale nie zaszkodzi włożyć do schowka odblaskowej samozaciskowej opaski, odblaskowego breloka lub odblaskowych szelek. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy taki gadżet może nam się przydać, dlatego zawsze warto mieć go pod ręką.

 

Dziś przedsiębiorstwa, urzędy i instytucje mają szeroki wybór gadżetów reklamowych, przy pomocy których można promować działalność. Dokonując wyboru warto postawić na drobiazgi, które nie trafią do szuflady zaraz po ich wręczeniu, a będą służyć obdarowanej osobie przez długi czas, chroniąc jej życie i zdrowie. Elementy odblaskowe z nadrukiem dla dzieci i dorosłych to najlepszy sposób na to, by ocieplić wizerunek firmy i wypromować markę.

 

 

 

[ZDJĘCIE] https://stock.adobe.com/images/little-schoolgirl-with-a-stop-sign-and-wearing-a-safety-vest-on-white-background/225844073