Kamizelka odblaskowa z nadrukiem – kiedy warto w nią zainwestować?

Kamizelki odblaskowe wykonane są z cienkiego poliestru o szczególnych właściwościach. Jest to oczkowana dzianina, materiał bardzo lekki, dobrze znoszący pranie. Świetnie odbija światło i znakomicie nadaje się jako podłoże do druku. Kamizelki odblaskowe z nadrukiem są bardzo trwałe i dobrze znoszą pranie. W jakich sytuacjach warto więc zainwestować w kamizelkę odblaskową z nadrukiem?

1. Kamizelki odblaskowa dla przedszkolaka

Wiele przedszkoli i szkół podstawowych inwestuje w kamizelki odblaskowe dla dzieci  o określonym kształcie i kolorze (wcale nie musi to być żółty – dobrze sprawdza się też zielony i różowy), by w ten sposób wyróżnić grupę na spacerze. Dbamy wówczas o bezpieczeństwo dzieci niejako podwójnie, ponieważ maluchy nie tylko są znakomicie widoczne dla kierowców, ale też nie zgubią się w tłumie. W miejscach chętnie odwiedzanych przez grupy dzieci, dobrze jest, kiedy każda z nich wyróżnia się kolorem. Zamówienie dla całej grupy kamizelek z logo przedszkola lub szkoły to świetny sposób na połączenie bezpieczeństwa płynącego z używania odblasków z subtelną reklamą instytucji. Marka przedszkola staje się w ten sposób rozpoznawalna, co ma szczególne znaczenie dla prywatnych placówek.

Kamizelka odblaskowa dla dziecka musi być nie tylko wysokiej jakości – powinna być przede wszystkim przyjazna i przypaść dziecku do gustu, tylko wtedy bowiem  będzie ją chętnie nosić. Można więc pomyśleć o nadrukowaniu na kamizelkę także zabawnego obrazka lub nazwy grupy, do której dziecko uczęszcza.

Jeśli zastanawiasz się, jakie jeszcze gadżety odblaskowe można podarować swojemu dziecku, przeczytaj ten artykuł.

2. Zabawny prezent lub kostium

Niska cena nadruku powoduje, że kamizelka odblaskowa z zabawnym napisem może być świetnym prezentem na urodziny albo oryginalnym elementem karnawałowego czy cosplay’owego kostiumu. Możemy zamówić kamizelkę z logo wyimaginowanej korporacji lub z napisem “agent śledczy” albo jakimkolwiek innym, w zależności od nastroju i klimatu zabawy, w której chcemy wziąć udział. Stworzenie własnego motywu wymaga jedynie podstawowej znajomości programu graficznego, możemy też poprosić o to firmę, której zlecamy wydruk.

3. Kamizelka odblaskowa motocyklowa

Grupy motocyklowe mają swoje logotypy, które chętnie umieszczają na kurtkach. Jednak podczas dłuższych wyjazdów nic nie zastąpi bezpieczeństwa, jakie daje kamizelka odblaskowa , która rzecz jasna zasłania większość kurtki – dlatego warto wykonać na niej nadruk z logotypem.

4. Kamizelka z logo twojej firmy

Kamizelki ze swoim logo najczęściej zamawiają firmy  budowlane lub ochroniarskie, ale taka sama kamizelka sprawdzi się w transporcie, spedycji, dla ekip pracujących przy myciu okien w wieżowcach, dla pracujących przy rozładunku towarów itp. Wszędzie tam, gdzie przydaje się kamizelka odblaskowa jako taka, przyda się też kamizelka z logo twojej firmy. To darmowa reklama i świetny branding  czy gadżet reklamowy. Solidnej jakości nadruk nie będzie się spierał, jest więc inwestycją  na co najmniej kilka lat, podobnie jak same kamizelki.

5. Nietypowe zawody i funkcje

Jesteś właścicielem parkingu i chcesz, aby parkingowi byli bezpieczni i dobrze widoczni? A może jesteś dziennikarzem, fotografujesz duże zgromadzenia i chcesz uniknąć zaczepek? A może zapewniasz obsługę techniczną lub medyczną wydarzeń publicznych? We wszystkich tych sytuacjach przyda ci się kamizelka z napisem. Czasem wystarczy jedno lub dwa słowa: „Parkingowy”, czy „obsługa techniczna”, by  praca stała się znacznie prostsza!