Opaska odblaskowa – dla dzieci i biegacza!

Kategoria: Blog

Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych kwestii, o którą powinien zatroszczyć się każdy – rodzic, sportowiec, nauczyciel czy rodzic. Jednym z ciekawszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa, jest wykorzystywanie różnego typu odblasków – im jest im więcej, tym większa jest widoczność danej osoby, a tym samym bezpieczeństwo. Warto sięgnąć po opaski odblaskowe – to prosty i tani gadżet, dzięki któremu każdy, dziecko czy biegacz, będzie widoczne już z daleka.

Opaska odblaskowa na rękę – wygodny odblask

 

Opaska odblaskowa na rękę to wyjątkowo wygodny gadżet. Jest elastyczna – wystarczy założyć ją na rękę. Nie powoduje dyskomfortu – jej użytkowanie jest bardzo wygodne. Warto pamiętać o tym, że po zmroku (szczególnie w miesiącach zimowych) widoczność na drogach drastycznie spada – co powoduje, że osoby idące chodnikiem lub poboczem, ubrane na czarno i niewyposażone w odblaski, są niewidoczne dla kierowców.

 

Dobrym pomysłem jest wyposażenie się w kilka opasek. Odblaski dobrze sprawdzą się nie tylko na rękach, ale też na nogach – umieszczone na nadgarstkach i kostkach sprawią, że nadjeżdżający kierowca bez trudu rozpozna, że poboczem przemieszcza się człowiek. Będzie też w stanie stwierdzić, czy jest to dziecko, czy osoba dorosła.

Opaska odblaskowa – odblask dla dzieci

 

Odblaski dla dzieci są obowiązkowe, szczególnie wtedy, kiedy dziecko wraca samo ze szkoły lub chodzi samo po zmroku. Warto porozmawiać z dzieckiem na temat tego, jak duże może być niebezpieczeństwo i wyjaśnić mu, że odblaski mogą zapewnić mu ochronę przed wypadkiem. W przypadku starszych dzieci takie wyjaśnienia nie będą konieczne – w wielu szkołach odbywają się zajęcia z policjantami, którzy prezentują różnego typu symulacje. Starsze dzieci są też bardziej świadome czyhających na nie niebezpieczeństw, dlatego z pewnością zdecydują się na używanie odblasków, kupionych im przez rodziców.

 

Odblaski dla dzieci to między innymi opaski odblaskowe, różnego typu nadruki, zawieszki i breloki. Dla młodszych dzieci sprawdzą się maskotki odblaskowe, a dla tych starszych – kamizelki odblaskowe lub opaski na ręce.

Opaska dla biegacza

 

Każdy sportowiec, który kocha treningi na świeżym powietrzu doskonale wie, że wymagają one odpowiednich przygotowań. Oprócz dobrze dobranego stroju, wody, sprzętu elektronicznego czy słuchawek, warto zaopatrzyć się również w odblaski. Zwiększą one widoczność na drodze – szczególnie jeśli ktoś ćwiczy po zmroku, bo w dzień nie ma czasu na bieganie czy nordic walking. Doskonałym pomysłem będzie zakup opaski odblaskowej na rękę – a najlepiej czterech sztuk, które będzie się umieszczało na rękach i nogach. Oprócz tego warto kupić naklejki na kurtkę i spodnie do biegania, a także zawieszki – taka ilość odblasków sprawi, że każdy kierowca będzie w stanie szybko dostrzec osobę, poruszającą się po poboczu. Opaska odblaskowa to przydatny gadżet nie tylko dla biegaczy, ale też dla osób, które uprawiają inne rodzaje sportu na świeżym powietrzu.

Opaska odblaskowa z nadrukiem – dbaj o bezpieczeństwo i promuj firmę

 

Opaski odblaskowe z nadrukiem to gadżet, który jest dostępny w bardzo niskiej cenie. Dzięki temu każdy może wyposażyć się w opaski bez nadmiernego naruszania budżetu. Gadżety odblaskowe to również bardzo ciekawe rozwiązanie dla firm – mogą one stanowić tanią i skuteczną formę reklamy. Odblaski są bardzo przydatne i wiele osób decyduje się na ich używanie, mając świadomość tego, w jak istotny sposób wpływają na bezpieczeństwo. Warto pamiętać o tym, aby na opaskach odblaskowych i innych gadżetach reklamowych umieszczać widoczne logo firmy – dzięki temu świadomość marki będzie rosła, a ilość klientów będzie się regularnie zwiększać. Tego typu darmowe upominki dla klientów to również świetny sposób na dotarcie do innych osób – naklejki na placek czy zawieszki będą przyciągały wzrok. Jednocześnie firma pokaże, że dba o bezpieczeństwo swoich klientów – a to bardzo ważny aspekt, szczególnie przy niektórych typach działalności, na przykład w branży budowlanej lub ubezpieczeniowej.