Pomysł na gadżety firmowe? Zabawki antystresowe dla dorosłych!

Kategoria: Blog

Stres to nieodłączny element naszego życia. Towarzyszy nam w wielu sytuacjach, jednym mniej a innym bardziej dając się we znaki. Długotrwale utrzymujący się wysoki poziom stresu może doprowadzić do nerwicy albo i depresji, dlatego tak ważne jest, aby nauczyć się z nim radzić.

Istnieje wiele sposobów na zwalczanie stresu. Jednych uspokaja muzyka relaksacyjna, inni wolą jogę, a są i tacy, którzy wypiją kubek herbaty ziołowej i cały stres mija jak ręką odjął. Skuteczne w walce ze stresem są także gadżety antystresowe. Nie są drogie, a ze względu na ich małe rozmiary zawsze można mieć je pod ręką. Sprawdź, jakie jeszcze właściwości mają zabawki odstresowujące.

Gadżety antystresowe – czy naprawdę pomagają?

Okazuje się, że ściskanie, ugniatanie, turlanie czy podrzucanie małego gadżetu antystresowego niesie za sobą wiele korzyści rozwojowych, szczególnie u dzieci, a u ludzi w każdym wieku pomagają uwolnić zgromadzony w mięśniach stres. Na rynku znaleźć można wiele produktów do walki ze stresem, jednak największą popularnością od lat cieszą się piłeczki antystresowe.

Piłeczka antystresowa ma bardzo wiele zalet. Pozwala rozładować stres i uporać się z nerwami, jednocześnie poprawiając nastrój. Okazuje się, że ściskanie piłeczki antystresowej wyzwala endorfiny, które są źródłem szczęścia. Lepszy humor to mniejszy stres. Nawet jeśli zabawki antystresowe dla dorosłych mają dać chwilowy rezultat to i tak warto spróbować.

Ugniatając odstresowywacz skupiasz się na tym. Na chwilę zapominasz o sprawach, które do tej pory nie dawały Ci spokoju. Uwalniasz myśli, a stres na jakiś czas mija. Wbrew pozorom regularna zabawa antystresową piłeczką pozytywnie wpływa na zdrowie. Ugniatanie poprawia krążenie i zwiększa dostęp tlenu do mózgu. Lepsze krążenie to i wolniejsza praca serca, co uspokaja cały organizm.

Nie tylko piłeczka antystresowa – jakie jeszcze odstresowywacze warto wybrać?

Antystresowa kula to swego rodzaju klasyk, który jako pierwszy zyskał popularność wśród gadżetów antystresowych. Ale prócz piłek różnych rozmiarów na rynku jest jeszcze cała masa innych gadżetów, która są tak samo skuteczne a zabawa nimi w mgnieniu oka poprawia humor.

Tak samo dużym zainteresowaniem jak piłeczka cieszy się gniotek antystresowy. Ma nieregularny kształt i czasem posiada wystające elementy, które pomagają jeszcze lepiej skupić uwagę na zabawie i odpędzić negatywne myśli. W sklepach znaleźć można jeszcze całą masę innych gadżetów do zwalczania stresu takich jak kostka antystresowa czy antystresowy brelok. Każdy ma szansę znaleźć taki drobiazg, który najbardziej przypadnie mu do gustu i pomoże wyzwolić negatywne emocje.

Zabawki odstresowujące – idealne gadżety firmowe!

Antystresowe gadżety nadają się zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, dlatego idealnie sprawdzą się jako gadżety firmowe. Są świetną alternatywą dla długopisów i notesów, które dzisiaj rozdaje już każda firma. Nadmiar smyczy i długopisów sprawia, że wrzucamy je do szuflady i zapominamy o ich istnieniu, a profil marki nie utrwala się w naszej pamięci. Zabawki antystresowe są ciekawym, rzadko rozpowszechnianym produktem, więc istnieje spora szansa, że obdarowana wybranym gadżetem osoba często będzie czynić z niego pożytek. Reklamowe gadżety antystresowe wspomogą Twoich klientów i potencjalnych kontrahentów w walce ze stresem, a logo i oferta firmy zapadnie w ich pamięć.

 

Gadżety promocyjne to skuteczne narzędzie marketingowe, które pomaga poprawić sprzedaż i wyróżnić się na tle konkurencji, pod warunkiem, że ich dobór jest dobrze przemyślany. Postaw na śmieszne gniotki antystresowe, zyskaj przychylność klientów i zadbaj o dobry wizerunek swojej firmy. Wręczaj je na konferencjach i targach a przekonasz się, że Twoje działania szybko przyniosą pożądany skutek.

 

 

[ZDJĘCIE] https://stock.adobe.com/images/anti-stress-pillows-in-female-hands-the-concept-of-distraction-during-cosmetic-procedures/266211185