5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 produktów

Active filters

Smycze odblaskowe to przykład gadżetu odblaskowego, który podbił serca uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Niezastąpiony dodatek każdego chłopca i dziewczynki. Smycze odblaskowe są wyposażone w złączkę na umocowanie kluczy i telefonu komórkowego. Świetnie łączą funkcje użytkowe z walorami podnoszącymi widoczność i bezpieczeństwo na drodze ich właścicieli.


Bajecznie kolorowe smycze odblaskowe


Smycze odblaskowe są dostępne w kilku kolorach: żółtym, czerwonym, granatowym, pomarańczowym i zielonym. Mają uniwersalny rozmiar: długość 50 cm i szerokość 1,5 cm. Mogą być więc z powodzeniem również wykorzystywane przez dorosłych np.: do noszenia kart dostępu. Dobrze wyglądają, przyciągają wzrok i dzięki odblaskowemu kolorowi nigdy nie zgubią się w gąszczu biurowych papierów.


Gdzie jeszcze przydają się smycze odblaskowe?


Smycze reklamowe z efektownym nadrukiem stają się chętnie noszonym gadżetem nie tylko ze względu na swoje walory funkcjonalne. Można je wykorzystać także jako okolicznościowy gadżet dla fanów klubów sportowych, uczniów, uczestników koncertów, konferencji, targów. Na takich imprezach są elementem wyróżniającym z tłumu i nieodzownym, lubianym dodatkiem. 


Smycze odblaskowe są wykonane z materiałów najwyższej jakości, estetyczne, trwałe, odporne na działanie warunków zewnętrznych. Można na nich wykonać indywidualny nadruk, przez co stają się dobrym nośnikiem informacji reklamowych – a to z kolei jest dodatkową korzyścią dla wielu firm. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą smyczy reklamowych!

Smycze odblaskowe ● KAMDO

Smycze odblaskowe