Gadżety odblaskowe – doskonała reklama Twojej firmy!

Kategoria: Blog

Odblaskowe gadżety reklamowe to tani i wyróżniający się sposób na reklamę Twojej firmy. Możesz je wykorzystać na wiele okazji – rozdać podczas branżowych targów, udostępnić wspieranej przez Ciebie drużynie sportowej czy też przeprowadzić akcję dotyczącą bezpieczeństwa na drodze w szkołach i przedszkolach, podczas których rozdasz gadżety odblaskowe dla dzieci z nadrukiem promującym Twoją firmę.

Gadżety odblaskowe z nadrukiem – dla kogo?

Możesz się zastanawiać – czy promowanie się za pomocą gadżetów odblaskowych jest dobrym pomysłem dla Twojej firmy? Odblaski z nadrukiem, zawieszki odblaskowe z nadrukiem, samozaciskowe opaski odblaskowe z nadrukiem czy kamizelki odblaskowe z nadrukiem – one wszystkie znajdą swoich odbiorców. Jakie są plusy gadżetów odblaskowych? Przede wszystkim są tanie, zwłaszcza, jeśli zamawiamy je w większej liczbie. Po drugie są praktyczne. Osoby, które otrzymują takie gadżety, naprawdę z nich korzystają. Często gadżety reklamowe lądują w koszu albo na dnie szuflady. Gadżetom odblaskowym to nie grozi – czy to dlatego, że przepisy wymagają od ludzi noszenia odblasków (na przykład dla tych, którzy przebywają po zmroku poza terenem zabudowanym), czy też dlatego, że wiele osób po prostu troszczy się o swoje bezpieczeństwo.

Gadżety odblaskowe z nadrukiem dla dzieci

Gadżety odblaskowe dla dzieci to bardzo wdzięczny temat – dzięki temu można połączyć przyjemne z pożytecznym, a więc akcję promocyjną firmy z działaniami na rzecz bezpieczeństwa dzieci. To idealna propozycja zwłaszcza dla firm z dziedzin związanych z transportem (logistycznych, spedycyjnych, przewoźników, kolei) czy ubezpieczeniami. Oczywiście kamizelki odblaskowe z nadrukiem dla dzieci czy też zawieszki odblaskowe z nadrukiem warto rozdawać dzieciom w ramach jakiejś większej akcji, czy będzie to spotkanie z instruktorem udzielania pierwszej pomocy, policjantem czy zawodowym kierowcą, który uzmysłowi dzieciom, jak nieprzewidywalna potrafi być sytuacja na drodze. Pamiętaj, że gadżety odblaskowe dla dzieci powinny wyróżniać się wesołymi kolorami i interesującymi kształtami (w przypadku odblasków z nadrukiem).

Gadżety odblaskowe z nadrukiem dla sportowców

Kamizelki odblaskowe z własnym nadrukiem – noszone są przez wielu sportowców, zwłaszcza biegaczy czy rowerzystów. Warto się również na niej pojawić. Jeśli więc masz możliwość współfinansowania jakiegoś wydarzenia sportowego (w dzisiejszych czasach właściwie każde miasto i każda większa firma organizuje maraton czy inny bieg), dobrym pomysłem jest rozdanie zawodnikom kamizelek nie tylko z numerami startowymi, ale także nadrukiem z nazwą naszej firmy. Takie kamizelki możesz wyprodukować w większej liczbie i rozdawać również kibicom, którzy przyjdą dopingować biorących udział w wydarzeniu.

Gadżety odblaskowe z nadrukiem dla firm

I w końcu najbardziej oczywiste zastosowanie gadżetów odblaskowych z nadrukiem firmy, a więc wszelkiego rodzaju targi i spotkania biznesowe. Każda firma stara się przygotować na nie jak najciekawsze gadżety reklamowe, które inni z chęcią zabiorą ze sobą do domu. Niektórzy stawiają na oryginalność, inni na praktyczne aspekty takich gadżetów. Jedno jest pewne – gadżety odblaskowe z nadrukiem zawsze znajdą dla siebie miejsce i zawsze będą miały swoich amatorów. Oczywiście warto, aby gadżety przez Ciebie przygotowane odpowiadały charakterem prowadzonej przez Ciebie działalności.

Szukając pomysłów na gadżety reklamowe szukamy rozwiązań, które nie nadwyrężą za bardzo naszego budżetu. W końcu ma być to przede wszystkim dodatek do czegoś większego. Jednocześnie szkoda wydawać zasoby finansowe przedsiębiorstwa na drobiazgi, które nie mają żadnego sensownego zastosowania. Gadżety odblaskowe z nadrukiem odznaczają się relatywnie niską ceną. To, w połączeniu z możliwością szerokiej indywidualizacji produktu (wiele różnych modeli gadżetów, różne kolory, kształty, dowolność napisów i grafik) i jego praktycznością sprawia, że odblaskowe gadżety reklamowe są strzałem w dziesiątkę.