Kamizelka odblaskowa z własnym napisem – bezpieczeństwo z dawką humoru

Kamizelka odblaskowa nie musi być nudna. Choć czasami trudno w to uwierzyć, gadżet ten może stać się idealnym sposobem na wyróżnienie się z tłumu. Jak to zrobić? Wystarczy tylko zaprojektować dla siebie kamizelkę odblaskową z własnym napisem.

Przyzwyczailiśmy się już do personalizowanych zakupów okularów, butów. Nie dziwi nas projektowanie własnych spodni czy zamawianie niepowtarzalnych etui, koszulek i bluz. Czy równie chętnie będziemy nosić „własną” kamizelkę odblaskową?

Niezbędna kamizelka odblaskowa

Kamizelki odblaskowe dla przedstawicieli mediów, pracowników firm budowlanych to codzienny widok, który nie wywołuje większych emocji. Dla tych grup zawodowych kamizelka odblaskowa jest po prostu elementem ubioru roboczego, który ułatwia pracę policji i służb porządkowych, albo wynika z przepisów. Potencjał kamizelki odblaskowej jest jednak dużo większy. Już dawno wykorzystuje się go w reklamie. Spora ilość wolnej przestrzeni to doskonałe miejsce na wyeksponowanie logo firmy czy hasła reklamowego.

Kamizelka odblaskowa jest też niezbędna osobom, które przykładają dużą wagę do własnej prezencji.  Kto jeszcze nosi tego typu odblaski?  Chociażby sportowcy, biegacze, rowerzyści, motocykliści – oni  korzystają z kamizelki odblaskowej w czasie wolnym, a nie jest im ona potrzebna do pracy.

Kamizelka z nadrukiem – praktyczny prezent z przesłaniem 

To nastawienie zupełnie nie ma pokrycia w praktyce. Każdy model kamizelki odblaskowej można opatrzyć logo lub dowolnym napisem. Taki indywidualny znak przyciąga wzrok i może stać się sposobem na zamanifestowanie własnych poglądów, albo po prostu sprawić, że ktoś na widok takiego napisu się serdecznie uśmiechnie. Inwencja nie zna granic.

Ze znanych nam przykładów możemy wspomnieć o takich śmiesznych napisach na kamizelce, jak Solenizant, Najlepsze ciacho w mieście, (nieco frywolnej) Pogotowie Seksualne czy Odjazdowy 18-latek. Niektóre z tych napisów są związane z konkretnym wydarzeniem, na które były zamawiane kamizelki odblaskowe.

Taka kamizelka z pełnym humoru napisem może być też świetnym prezentem dla motocyklisty, sportowca, dziecka. Pomysł sprawdza się już w przypadku najmłodszych dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać. Wówczas najlepiej napis zastąpić wesołym obrazkiem zwierzątka lub popularnej postaci z bajek. Taką kamizelkę dla dzieci maluchy chętniej zakładają. Jeśli jest to kamizelka odblaskowa szkoły czy przedszkola, to widok znajomej postaci lub obrazka ułatwia dzieciom trzymanie się w grupie w obcym miejscu.

Kamizelka odblaskowa – gdzie kupić?

Kamizelkę z nadrukiem można zamówić przez internet. W naszym sklepie bez problemu dobierzemy najbardziej korzystny sposób znakowania także na kamizelce odblaskowej z kieszeniami i podpowiemy, który napis i jakie litery będą się najlepiej prezentowały na konkretnym modelu kamizelki odblaskowej.

Zachęcamy również do przejrzenia innych gadżetów odblaskowych z humorem. Klienci zamawiający kamizelki z nadrukiem równie chętnie kupują np. uśmiechnięte zawieszki.  Jeśli jednak szukacie tradycyjnych gadżetów odblaskowych, to mamy ich spory wybór. Polecamy na przykład smycze odblaskowe, opaski na rękę, czapki odblaskowe i wiele innych.