Odblaskowa torba bawełniana z własnym nadrukiem – idealny gadżet reklamowy

Zastanawiasz się, jaki gadżet reklamowy trafi w gusta Twoich klientów i kontrahentów? Postaw na uniwersalny i praktyczny upominek, który będzie przydatny na co dzień. Strzałem w dziesiątkę będzie torba bawełniana z nadrukiem, idealna na zakupy i nie tylko.

Torba bawełniana z własnym nadrukiem to ostatnio prawdziwy hit. Kosztuje przysłowiowe grosze, a z powodzeniem zastępuje plastikowe reklamówki, tym samym chroniąc środowisko przed zanieczyszczeniem. Z punktu widzenia marketingowca bawełniana torba oferuje dużą powierzchnię reklamową, co umożliwia umieszczenie na niej dowolnie dużej reklamy. W dobie mody na eko produkty, bawełniana torba odblaskowa w formie drobnego upominku skutecznie zainteresuje obdarowanych ofertą Twojej firmy.

Torba bawełniana na zakupy – jak wybrać najlepszą?

Wydawać by się mogło, że wybór bawełnianej torby, która ma posłużyć jako gadżet reklamowy to bułka z masłem, ale nic bardziej mylnego. W sprzedaży są różne rodzaje ekologicznych toreb – mniejsze i większe, z krótszymi i dłuższymi uszami, na suwak lub bez zamka. Jedne są lepszej, inne gorszej jakości. Bogata gama kolorystyczna też nie ułatwia wyboru.

Jaka torba na zakupy bawełniana będzie najlepszym wyborem? Taka, która będzie służyć jak najdłużej. Z założenia ma być alternatywą dla jednorazowych reklamówek, jakie najczęściej kupujemy, gdy nie mamy w co zapakować zakupów. Wybierzmy zatem model wykonany z wysokogatunkowej bawełny, z mocno wszytymi uszami, które nie urwą się przy noszeniu cięższych przedmiotów. Jeśli chcesz, by obdarowani mogli nosić torby nie tylko na zakupy, ale też na co dzień, postaw na model zapinany na zamek, w którym zarówno portfel, jak i telefon czy klucze będą bezpieczne.

Komu przyda się odblaskowa bawełniana torba?

Praktycznie każdemu, bez względu na wiek. Uczniom przyda się do noszenia akcesoriów szkolnych, studenci zmieszczą w niej książki i laptop, a cała reszta będzie mogła wykorzystać ją do noszenia zakupów spożywczych i nie tylko. Bawełniana torba na zakupy jest lekka, a złożona nie zajmuje dużo miejsca. Dlatego można poskładać ją w kostkę lub zwinąć w rulon i schować do torebki czy plecaka, by mieć ją zawsze przy sobie i uczynić z niej pożytek wtedy, gdy przyjdzie taka potrzeba. Solidna torba bawełniana z powodzeniem zastąpi foliówki i pozwoli zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, jakie w ciągu roku wydajemy na ich zakup.

Bawełniana torba z nadrukiem – jaki wybrać nadruk?

Idealny nadruk na torbę będącą jednocześnie gadżetem reklamowym powinien przykuwać uwagę, dobrze się kojarzyć i zapaść w pamięć każdego, kto go zobaczy. Miej na uwadze, że bawełniana torba ma stać się swego rodzaju wabikiem na klientów i zachęcić ich do skorzystania z oferty Twojej firmy. Dlatego oprócz logo firmy i hasła przewodniego umieść na niej kreatywną grafikę lub napis, który zadziała na klientów i kontrahentów jak magnes. Pamiętaj, że torba bawełniana bez nadruku nie zrobi Twojej firmie tak dobrej reklamy, jak ta z nadrukiem.

Dlaczego bawełniana eko torba jako gadżet reklamowy to dobry wybór?

Jedną z zalet bawełnianych toreb jest to, że za pomocą nadruku na nich umieszczonych zwiększymy rozpoznawalność firmy i przyciągniemy nowych klientów. Dzięki gadżetom tego typu zbudujemy pozytywny wizerunek firmy i przedstawimy swój stosunek do ochrony środowiska, na co coraz więcej ludzi zwraca szczególną uwagę. Ponadto mówiąc wprost – bawełniane torby są tanie, dlatego promocja z ich udziałem nie będzie kosztowna. Pozwolą rozreklamować produkty lub usługi bez dużego nakładu środków.

 

Podsumowując, bawełniana torba z nadrukiem będzie świetnym pomysłem na prezent zarówno dla pracowników firmy, jak i klientów czy kontrahentów. Możesz być pewien, że taki prezent przyda się bardziej niż kolejny kubek lub długopis, czyli nietrafione upominki, które wciąż rozdaje mnóstwo firm.