Targi RemaDays Warsaw – byliśmy tam!

Kategoria: Blog

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays organizowane są od 2005 roku. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 7-9 lutego w Nadarzynie koło Warszawy. Jako wydarzenie międzynarodowe, przyciągnęła reklamodawców z całego świata i tysiące zwiedzających. RemaDays to miejsce wymiany doświadczeń ekspertów oraz kreowania nowych trendów w branży reklamy oraz poligrafii. Nie mogliśmy się tam nie zjawić!

Firma KAMDO również miała swoje stoisko na targach. Mieliśmy okazję zaprezentować odwiedzającym nasze kamizelki odblaskowe, rozdawaliśmy również samozaciskające opaski i zawieszki odblaskowe. To był dla nas czas bardzo wytężonej pracy – stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem! – ale również ogromnej satysfakcji. Ze względu na sprzedaż internetową, na co dzień nie mamy bezpośredniego kontaktu z naszymi klientami, dlatego szczególnie doceniamy tego typu wydarzenia, kiedy możemy porozmawiać z ludźmi, odpowiedzieć na ich pytania, wysłuchać sugestii czy opinii.

Aby umilić spotkanie, zorganizowaliśmy również mały konkurs! Każdy, kto w trakcie targów odwiedził nasze stoisko i zrobił sobie zdjęcie z Miss Earth Poland 2017 Dominiką Szymańską na tle stoiska KAMDO miał szansę wygrać dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Baltic Cliff Apartaments Spa&Wellnes w Niechorzu. Zwycięzcą został pan Filip Gregorek. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy wzięli udział w targach i odwiedzili nasze stoisko. Każda wymiana zdań była dla nas bardzo cenna – nawiązaliśmy wiele kontaktów i poczyniliśmy sporo planów na najbliższe miesiące. Z pewnością za rok również weźmiemy udział w tym inspirującym wydarzeniu. Do zobaczenia!