Zakładaj szelki!

Kategoria: Blog

Tak samo jak punktowe odblaskowe znaki poziome na drodze kierują nas po odpowiednim pasie, tak samo niewielki element odblaskowy równie dobrze poinformuje innych uczestników ruchu o tym, gdzie się znajdujemy. Naszą dzisiejszą propozycją dla poszukujących odpowiednich odblasków są szelki odblaskowe.

 

Takie szelki różnią się odrobinę od charakterystycznego elementu stroju maklerów – nie tylko kolorem. Przede wszystkim szelki odblaskowe nie są mocowane bezpośrednio do spodni i nie zastępują paska. Brak tej właściwości mogą zastąpić natomiast kilkoma innymi, które z pewnością rekompensują możliwość utrzymywania spodni na swoim miejscu 🙂

 

Co zatem sprawia, że szelki odblaskowe są dobrym rozwiązaniem? Przede wszystkim są równie efektywne jak duże elementy odblaskowe – na przykład kamizelki. Ponadto po złożeniu zajmują niewiele miejsca i są bardzo lekkie – mogą stać się stałym wyposażeniem kurtki, plecaka czy torebki. W ten sposób można być zawsze przygotowanym na zmrok. Co więcej, szelki dostępne są we wszystkich rozmiarach, w rozmiarze uniwersalnym lub ze specjalnym systemem dopasowującym (to sprawia, że szelki sprawdzają się o każdej porze roku – także zimą noszone na grubej kurtce).

OBRAZ 1Obraz 2obraz 3

 

Zatem co dokładnie znajduje się w naszej ofercie kamizelek odblaskowych? Naszym faworytem są gumowe szelki odblaskowe o dużej możliwości regulacji (obraz 1) – ich niewątpliwą zaletą jest uniwersalność. Dla tych, którzy szukają przede wszystkim produktu, który zajmuje bardzo mało miejsca, polecamy inny typ kamizelek dla dorosłych (obraz 2). Przygotowaliśmy też rozwiązanie dla osób, które przede wszystkim chcą szybko założyć element odblaskowy – są to szelki wbudowane w kamizelkę (obraz 3) – zachowują wszystkie zalety szelek, jednak można ją szybciej założyć na siebie.

 

Mamy nadzieję, że nasz mały poradnik pomógł dokonać odpowiedniego wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kamizelek dostępnych na naszej stronie!