27 produktów.

Pokazano 1-15 z 27 produktów

Active filters

Rower jest dzisiajchętnie używanym codziennym środkiem transportu, a także sposobem na utrzymanie zdrowia i dobrej sylwetki. Z jazdy na rowerze nie rezygnujemy nawet jesienią i zimą. Tysiące osób wsiada na rower bez względu na mróz, deszcz, czy śnieg.  W niesprzyjających warunkach trzeba szczególnie dbać o dobrą widoczność, bo od tego zależy w dużej mierze nasze zdrowie i życie.


Dlaczego odblaski do roweru są ważne?

Odblaski rowerowe powinny być niezbędnym wyposażeniem każdego roweru. Rower nie ma fabrycznie zamontowanej dostatecznej liczby świateł, by odpowiednio zabezpieczyć widoczność rowerzystów, którzy często poruszają się między samochodami, bo nie wszędzie są dostępne ścieżki rowerowe.

Niezbędne odblaski rowerowe

Ciemne ubrania również nie ułatwiają zadania kierowcom, dla których rowerzyści często są zupełnie niewidoczni nawet z większej odległości. Odblaski rowerowe są więc niezbędne, by kierujący samochodem mogli zauważyć poruszających się rowerem z odpowiednio dalekiego dystansu, tak by nie powodować zagrożenia na drodze.


Jakie wybrać odblaski na rower dla rowerzystów?

Rowerzyści mają do dyspozycji różnego typu odblaski na rower. Pierwsza grupa gadżetów odblaskowych dla rowerzystów to odblaski do roweru. Druga grupa to odblaski dla rowerzysty. Warto stosować je równocześnie, bo pojedyncze odblaski np.: kamizelka ostrzegawcza, czy odblaski z diodami LEDmogą nie być dostatecznie widoczne w ruchu przy zmieniającym się kącie widzenia.

Odblaski dla rowerzystów