3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 produktów

Active filters

Szelki i pasy odblaskowe to jedne z najczęściej wybieranych gadżetów odblaskowych. Każda osoba przywiązująca wagę do swojego bezpieczeństwa powinna spośród oferowanych przez nas gadżetów reklamowych wybrać odblask, najbardziej pasujący do jej potrzeb i stylu życia. Szelki i pasy odblaskowe są często kupowane przez rowerzystów i motocyklistów, bo łatwo się je zakłada, nie krępują ruchów i są bardzo wygodne. Fluorescencyjna tkanina sprawia, że szelki i pasy odblaskowe znakomicie spełniają swoje zadanie w kwestii poprawy widoczności na drodze.

Szelki i pasy odblaskowe większe bezpieczeństwo na drodze


Szelki i pasy odblaskowe znacznie poprawiają widoczność na drodze. Badania mówią, że w przypadku pieszego bez odblasków kierowca nawet prowadząc auto ze średnią prędkością nie ma szans na wykonanie manewru pozwalającego uniknąć wypadku. Jakikolwiek odblask, także popularne szelki i pasy odblaskowe pozwalają zwiększyć dystans, z którego kierujący autem widzi pieszego do takiej odległości, że możliwe jest zmniejszenie prędkości lub bezpieczne wyminięcie takiej osoby, a tym samym uniknięcie kolizji.

Szelki i pasy odblaskowe pozwalają uniknąć drastycznych następstw wypadkówSzelki i pasy odblaskowe są produktem, którego skuteczność nie podlega żadnej dyskusji. Ich używanie zalecają zarówno policjanci, jak i organizacje zajmujące się propagowaniem zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Ich rady i doświadczenie warto sobie wziąć do serca.

Szelki odblaskowe dla motocyklistów ● KAMDO

Szelki odblaskowe dla motocyklistów