5 gadżetów reklamowych za mniej niż 5 zł!

Nie trzeba wydawać kroci na działania marketingowe, aby były skuteczne. Najważniejsze to trafić upominkiem w potrzeby klienta, aby uczynił z niego pożytek. Zastanawiasz się, jakie gadżety mogą przydać się Twoim klientom najbardziej? Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 ciekawych propozycji.

Firmy, które dopiero wchodzą na rynek, muszą zadbać o to, aby potencjalni odbiorcy dowiedzieli się o ich istnieniu. Najlepsze efekty przyniesie przemyślana strategia marketingowa z udziałem gadżetów reklamowych. Gdy produkt będzie dobry, obroni się sam, a zadowoleni klienci wieść o nim będą nieść w świat.

Darmowe gadżety reklamowe – jak je dobrać?

Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest zbudowanie świadomości o marce. Dlatego w miarę możliwości powinny być one powiązane z działalnością firmy. Nie zawsze jednak jest to możliwe. By więc rozpowszechniane gadżetów reklamowych przyniosło pożądany skutek, warto wybrać takie, które będą przywoływać obdarowanemu miłe skojarzenia z firmą i na długo utrwalą jej wizerunek w pamięci.

Jakie powinny być gadżety reklamowe z nadrukiem?

Tak jak już zostało wspomniane, nie ma uniwersalnego gadżetu, który sprawdziłby się w reklamie przedsiębiorstwa o każdym profilu. Da się jednak wskazać cechy, jakie taki gadżet powinien posiadać.

Wybierając drobny upominek dla klientów, trzeba zwrócić uwagę, by był on praktyczny. Osoba, która go otrzyma, powinna móc go używać na co dzień. Ponadto musi być jak najlepszej jakości, aby służyć jak najdłużej i tym samym podkreślić profesjonalizm firmy.

Tanie gadżety reklamowe – które dobrze się sprawdzą?

Wiele firm ma ograniczony budżet na reklamę. Wbrew pozorom da się kupić ciekawe gadżety reklamowe za grosze. Sprawdź, jakie tanie gadżety reklamowe dla firm w mgnieniu oka przyniosą rozgłos Twojej działalności.

Zawieszka odblaskowa

Pierwszą naszą propozycją są zawieszki odblaskowe. Ceny takich zawieszek są bardzo niskie – najtańsząkupisz już za ok. 1 zł. Bogata oferta zawieszek sprawi, że z pewnością wybierzesz takie, które będą idealnie pasować do profilu Twojej firmy.

Smycz odblaskowa

Wydawać by się mogło, że smycz to już przeżytek, ale wcale tak nie jest. Smycz odblaskowa to świetna alternatywa dla tradycyjnej smyczy, która sprawdza się głównie do noszenia kluczy. Smycz wykonana z odblaskowego materiału nie dość, że nie pozwoli kluczom zaginąć w torebce, to przy okazji poprawi widoczność na drodze.

Samozaciskowa opaska odblaskowa do biegania

Wśród Twoich klientów na pewno znajdują się zwolennicy aktywności fizycznej, którym przyda się odblaskowa opaska. Jest to niezwykle uniwersalny gadżet, który można założyć na ramię lub nadgarstek i dzięki temu zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas treningu. Opaski odblaskowe kosztują nie więcej niż 2 zł, więc ich zakup nie obciąży zbytnio budżetu.

Naklejka odblaskowa

Tanie gadżety reklamowe z nadrukiem to także odblaskowe naklejki. Są doskonałym prezentem dla klientów, jak również ich pociech. Wybierz takie, które nie zniszczą się po praniu. Najlepiej, zanim obdarujesz nimi swoich klientów, sam je przetestuj. Dzięki temu zyskasz pewność, że reklama z ich udziałem będzie skuteczna.

Kamizelki odblaskowe dla dorosłych

I na koniec coś dla każdego – kamizelka odblaskowa. Jest to gadżet, który zawsze warto mieć przy sobie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. W przypadku kierowców kamizelki odblaskowe dla dorosłych pomogą poinformować innych uczestników ruchu drogowego o wypadku, z kolei rowerzystom zagwarantują widoczność na drodze.

Zaproponowane przez nas gadżety reklamowe nie przekraczają kwoty 5 zł, a niektóre nawet kosztują mniej. Sam więc widzisz, że ich zakup nie będzie dużym wydatkiem. Możesz być pewien, że odblaski przydadzą się Twoim klientom bardziej, niż kolejny kubek lub długopis.