84 produktów.

Pokazano 1-15 z 84 produktów

Active filters

Zawieszka miękka: duszek, gruszka, jabłko żółte, kamizelka, koniczyna żółta, kółko srebrne, miś żółty, słonecznik spełniają zasadnicze wymagania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 89/696/EWG/ rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 21 grudnia 2005 r. w sprawie zasadniczych wymagań środków ochrony indywidualnej (Dz. U. Nr 259, poz. 2173).

Opatrzoną nadrukiem indywidualnym prosimy traktować jak reklamową.

Przedstawiamy bogatą ofertę zawieszek odblaskowych miękkich. Występują one w bardzo wielu kształtach i kolorach, które bardzo chętnie noszą dzieci. Idealne do noszenia przy tornistrach lub plecakach. Świetny pomysł na nagrody w konkursach przedszkolnych i szkolnych lub jako dodatek do prezentu, który sprawi radość i jednocześnie poprawi widoczność dziecka na drodze.

Najprostszą formą zabezpieczenia dziecka przed potrąceniem na drodze jest wyposażenie go w elementy odblaskowe. Nawet te najdrobniejsze i niepozorne – takie jak miękkie zawieszki odblaskowe robią bardzo dużą różnicę i sprawiają, że młody człowiek staje się o wiele lepiej widoczny dla kierowców – tak w ciągu dnia, jak i po zmroku.

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór zawieszek odblaskowych. Dlaczego są one tak popularne wśród naszych klientów?

• wykonane zostały z najwyższej klasy folii pryzmatycznej o doskonałej mocy odblaskowej, • dostępne są one w wielu wzorach, które przypadną do gustu zarówno najmłodszym, jak i starszym dzieciom, • dzięki wielu rozwiązaniom są one chętnie noszone do szkoły, na zakupy czy nawet na spotkania ze znajomymi.

Zawieszkę z naszej oferty w kilka sekund przypiąć można do dziecięcego plecaka, czy też kurtki – do każdej dołączony jest łańcuszek, lub też karabińczyk. Te kilka chwil zwiększą bezpieczeństwo dziecka parokrotnie.

Na specjalne zamówienia wykonujemy nadruki na naszych zawieszkach – jest to możliwe już od 1000 sztuk.

Dlaczego dzieci lubią zawieszki odblaskowe miękkie?

Dzieci wprost uwielbiają zawieszki odblaskowe miękkie. Chętnie noszą ten element odblaskowy na kurtkach, przy plecakach, tornistrach czy też przyczepione do rowerów. Ten gadżet odblaskowy jest niezwykle funkcjonalny – z pozoru bardzo mały, poprawia widoczność dziecka na drodze podczas spacerów, powrotu ze szkoły czy też w czasie zabawy. Pamiętaj, że lepiej widoczne dziecko, szczególnie po zmroku, jest bezpieczniejsze!

Zawieszka odblaskowa – rozwiązanie dla każdego dziecka

Zawieszki odblaskowe miękkie to niezwykle wygodny w użyciu gadżet odblaskowy, można je łatwo przypiąć do plecaka czy kurtki – posiadają przecież wygodny łańcuszek. Poza tym w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo kolorów i wzorów zawieszek – Twoje dziecko na pewno wybierze coś dla siebie.

Zawieszki odblaskowe z KAMDO to najwyższa jakość, ciekawy design i oferta idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie!

Interesują Cię zawieszki odblaskowe miękkie? Skontaktuj się z nami!

Zawieszki odblaskowe miękkie ● KAMDO

Zawieszki odblaskowe miękkie