13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 produktów

Active filters

Naklejki odblaskowe to niekwestionowany lider odblasków i gadżetów odblaskowych. Są uwielbiane przez wszystkie dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Dobrze widoczne nawet z dużej odległości, gwarantują doskonałą widoczność po zmierzchu.


Naklejki odblaskowe na kurtkę, rower, deskorolkę


Naklejki odblaskowe są wykonane z foli fluorescencyjnej. Dogodny rozmiar od 5 cm do 7 cm sprawia, że łatwo je nakleić na plecak czy tornister. Naklejki odblaskowe są dostępne w kilku kolorach i motywach. Do najpopularniejszych należą np.: uśmiechnięte buźki, duszek, mała dłoń.
Naklejki odblaskowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych: słońce, deszcz, temperatury. Możne je więc również nakleić na rower, deskorolkę lub kurtkę.


Naklejki odblaskowe bezpieczny i zadowolony maluch


Wesołe, pogodne kolory np.: zielony, niebieski, żółty sprawiają, że dzieci wprost nie mogą się doczekać kolejnej naklejki. Z tego powodu naklejki odblaskowe idealnie sprawdzają się jako nagrody w konkursach dla uczniów i przedszkolaków, medale za odwagę dla dzielnych małych pacjentów, czy motywatory za dobre sprawowanie.
Naklejki odblaskowe mogą być również doskonałym nośnikiem reklamowym. Można na nich umieścić dowolne hasło, logo czy rysunek. Od 100 sztuk wykonujemy również indywidualne wzory na jednym kolorze folii, zgodne z życzeniem klienta. Naklejki odblaskowe to tylko jedna z propozycji gadżetów odblaskowych, w które rodzice mogą wyposażyć swoje dzieci. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz gadżetów dedykowanych dla tej grupy odbiorców a szybko i niezobowiązująco przygotujemy korzystną ofertę cenową.

Naklejki odblaskowe ● KAMDO

Naklejki odblaskowe