5 reklamowych gadżetów odblaskowych dla Twoich klientów

Kategoria: Blog

Zwykle nowym firmom trudno jest wypłynąć, a tym z wieloletnim doświadczeniem utrzymać się na powierzchni. Dlatego przedsiębiorstwa szukają wszelkich sposobów, aby trafić do klienta i utrzymać go przy sobie. Jednym z najskuteczniejszych jest dobra reklama.

Gadżety firmowe z logo to najlepszy sposób na zareklamowanie swoich produktów i usług. Nie może to być jednak pierwszy lepszy gadżet, lecz taki, który trafi do odbiorców, dlatego długopisy czy notesy nie będą zbyt trafnym wyborem. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się użyteczne podarunki, które przydadzą się obdarowanym w codziennym życiu.

Gadżety promocyjne w formie odblasków – dlaczego warto na nie postawić?

W ostatnich latach świadomość dotycząca konieczności noszenia odblasków po zmroku zdecydowanie się zwiększyła. Dlatego dobrym pomysłem na promocję są gadżety reklamowe dla firm w formie odblasków z nadrukiem. Odblaski z nadrukiem zwiększą bezpieczeństwo obdarowanych podczas spaceru czy joggingu, dzięki czemu nadrukowane na nich logo firmy będzie się im dobrze kojarzyć. Praktyczne gadżety firmowe z nadrukiem takie jak odblaski nie zostaną wrzucone do szuflady, lecz będą służyć na co dzień, dzięki czemu pomogą zbudować dobry wizerunek firmy.

Gadżety reklamowe dla firm – jakie wybrać?

Wybór odblasków jest naprawdę spory, dlatego osobom odpowiedzialnym za marketing w firmie może być trudno się zdecydować. Idealne odblaskowe gadżety firmowe to takie, które będą nieduże, jednocześnie pomimo małych rozmiarów będzie można umieścić na nich logo firmy albo chwytliwy slogan, a przy tym będą stosunkowo tanie. Przedstawiamy 5 pomysłów na gadżety reklamowe dla Twojej firmy.

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Kamizelka odblaskowa nadaje się zarówno dla pieszych, rowerzystów, jak i biegaczy, dlatego jest uniwersalnym gadżetem odblaskowym. Warto zwrócić uwagę na to, że kamizelka ma dość dużą powierzchnię, dlatego na jej tyle bez problemu można umieścić nazwę i logo firmy, tak aby podczas noszenia kamizelki były widoczne dla reszty otoczenia. Kamizelki z nadrukiem skutecznie zareklamują Twoje produkty i usługi, a być może nawet uratują komuś życie i zdrowie.

Gadżety odblaskowe w formie zawieszek

Choć małe i niepozorne, zawieszki odblaskowe zwiększają widoczność na drodze osoby, która je nosi. Obdarowany takie zawieszki reklamowe może doczepić do kluczy, co ułatwi mu ich znalezienie w plecaku lub torebce, ale równie dobrze może przyczepić je do plecaka swojej pociechy i tym samym zwiększyć jej bezpieczeństwo na drodze. Są niedrogie i dostępne w wielu wzorach, dlatego można z ich udziałem zrobić swojej firmie dobrą reklamę.

Szelki odblaskowe dla biegaczy i nie tylko

Ciekawą alternatywą dla kamizelek są szelki odblaskowe. Noszenie kamizelki odblaskowej nie dla każdego musi być wygodne, szczególnie zimą, kiedy i tak mamy już na sobie kilka warstw ubrań. Wtedy można założyć na siebie szelki, które idealnie dopasowują się do ciała i w żaden sposób nie krępują ruchów. Odblaskowe szelki będą strzałem w dziesiątkę dla motocyklistów, gdyż przylegają do ciała, dzięki czemu wiatr podczas podróży nie będzie pod nie podwiewać tak jak pod kamizelkę.

Gadżety odblaskowe na ubranie

W jakie jeszcze gadżety reklamowe warto zainwestować? W naklejki odblaskowe w różnych wzorach i kolorach. Takie naklejki przydadzą się każdemu, bez względu na wiek. Klient może przykleić odblaskową naklejkę na swoje ciuchy lub ubranie bliskiej mu osoby. Wodoodporne naklejki są trwałe i nie niszczą się podczas prania, dzięki czemu umieszczając na nich logo swojej firmy, nie musisz obawiać się, że się zetrze.

Samozaciskowe opaski odblaskowe na ramię

Ostatnią naszą propozycją są odblaskowe opaski. Co prawda nie są duże, ale miejsca spokojnie wystarczy, aby umieścić na nich nazwę firmy. Klienci, których obdarujesz taką opaską, z pewnością będą zadowoleni, gdyż będą mogli wykorzystać ją na wiele różnych sposobów.

 

Gadżety odblaskowe – kiedy musimy je nosić? By uniknąć mandatu, przede wszystkim odblaski musimy mieć na sobie podczas spacerów po zmroku poza terenem zabudowanym. Ci, którzy nie zastosują się do zapisów widniejących w ustawie Prawo o ruchu drogowym, mogą zostać ukarani karą grzywny nawet do 500 zł.