Znaleziono 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 produktów

Active filters

Rękawy odblaskowe na rower to niezbędny ekwipunek każdego rowerzysty. Dobra widoczność roweru po zmroku lub w trudnych warunkach pogodowych może uchronić przed wypadkiem, a w konsekwencji długotrwałą i uciążliwą rehabilitacją lub kalectwem. Nikt nie zadba o nasze życie i zdrowie lepiej niż my sami. Rękaw odblaskowy na rower uzupełnia działania tylnych i przednich świateł i sprawia, że rower jest też widoczny z boku.


Rękawy odblaskowe na rower pełna widoczność rowerzysty


Nie lekceważmy spraw związanych z własnym bezpieczeństwem tym bardziej, że w prosty i nieskomplikowany sposób można o nie zadbać.


Rękawy odblaskowe na rower łatwo jest zamontować. To gadżet odblaskowy, który sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Rękawy odblaskowe na rower są mocowane na rzep o szerokości 4 cm. Fluorescencyjna folia w żółtym kolorze elastycznie dopasowuje się do ramy roweru. Rękawy odblaskowe na rower pasują do damskich, męskich i dziecięcych rowerów. W każdej grupie wiekowej korzystającej z roweru bezpieczeństwa nigdy dość, a rękawy odblaskowe na rower są bardzo praktycznym w użyciu gadżetem odblaskowym.


Rękawy odblaskowe na rower – wygoda i funkcjonalność w jednym


Rękawy odblaskowe na rower można założyć i zdjąć w ciągu kilku sekund. Bez problemu przechowują się w plecaku, czy damskiej torebce. Każdy, kto dojeżdża do pracy rowerem lub po prostu lubi przejażdżki rowerowe powinien się w nie zaopatrzyć. Na rękawach odblaskowych na rower wykonujemy indywidualny nadruk. Są więc idealnym rozwiązaniem dla osób szukających niestandardowych nośników reklamowych i sposobu na wiarygodne kreowanie wizerunku.

Rękawy odblaskowe na rower