8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 produktów

Active filters

Każdy, kto porusza się po zmroku pieszo, rowerem lub motocyklem powinien pomyśleć o zakupie gadżetów odblaskowych. Noszenie kilku odblasków na raz jest dużo bardziej efektywne. Zestaw odblaskowy to też przydatny zakup dla rodziny, bo jego poszczególne elementy można rozdzielić na jej poszczególnych członków.
Wszystkie oferowane przez nas odblaski można zamówić w zestawach. Ich zawartość możemy skomponować w dowolny sposób, zgodnie z życzeniami klientów. Dzięki dużej liczbie gadżetów odblaskowych można mieć pewność, że każdy zestaw będzie niepowtarzalny niezależnie od tego, czy znajdą się w nim 3, czy 30 odblasków.


Zestawy odblaskowe – zawsze trafiony gadżet reklamowy


Zestawy odblaskowe mogą być świetnym prezentem reklamowym dla szkół, przedszkoli, żłobków i przychodni dla dzieci. Każdy z odblasków daje możliwość wykonania spersonalizowanego nadrukubądź umieszczenia na nich logotypu klienta.
Wybór gadżetów reklamowych wiele mówi o firmie i jej wartościach. Inwestując w odblaski można w umiejętny sposób zaprezentować się jako placówka, której zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie swoich podopiecznych. Nasze odblaski doskonale wpisują się w takie założenia. Wyróżnia je wysoka jakość, trwałość, funkcjonalność. Są wykonane zgodnie z niezbędnymi normami. Wiele wzorów nasi klienci nie znajdą nigdzie indziej. Są zastrzeżone i wykonywane tylko przez nas.


Jak skomponować zestaw odblaskowy?


Zestawy odblaskowe np.: kamizelka odblaskowa, opaska odblaskowa, zawieszka odblaskowa twarda, albo dioda odblaskowa LED, chusta i worek odblaskowy, czy też szelki odblaskowe z zestawem naklejek będą odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych klientów.

Zestawy odblaskowe