Naklejka odblaskowa

  • wymiary od 5-7 cm
  • idealna do naklejania na tornistry, plecaki
  • różne wzory i kolory
  • wykonane z folii fluorescencyjnej
  • możliwość wykonania indywidualnego wzoru z jednego koloru folii od 100 sztuk
  • możliwość wykonania nadruku
  • posiadają certyfikat oceny typu WE nr WE/S/2430/2015
Zamówienia hurtowe od 50 sztuk – zapytaj o cenę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

lub

Nr telefonu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamówienia detaliczne – SKLEP INTERNETOWY

Wyrób spełnia zasadnicze wymagania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 89/686/EWG/rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 21 grudnia 2005 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla środków ochrony indywidualnej (Dz. U. Nr 259, poz. 2173)

Naklejki z nadrukiem indywidualnym prosimy traktować jako reklamowe.

rozdzielacz

Przedstawiamy bogatą ofertę naklejek odblaskowych. Występują one w bardzo wielu kształtach i kolorach, które bardzo chętnie naklejają dzieci na swoje tornistry i plecaki. Świetny pomysł na nagrody w konkursach przedszkolnych i szkolnych lub jako dodatek do prezentu, który sprawi radość i jednocześnie poprawi widoczność dziecka na drodze.

Naklejki odblaskowe – lider wśród odblasków

Naklejki odblaskowe to gadżet odblaskowy szczególnie uwielbiany przez dzieci. Dlaczego? Są bajecznie kolorowe, występują w wielu wzorach i kształtach i można je zastosować naprawdę wszędzie – nakleić na rowerek, plecak itp. Ale to nie wszystko. Naklejki odblaskowe przede wszystkim poprawiają widoczność na drodze, warunkując tym samym bezpieczeństwo po zmroku, w czasie spaceru, w drodze do i ze szkoły.

Naklejki odblaskowe – rozwiązania nie tylko dla dzieci

Dzieci szczególnie upodobały sobie ten rodzaj odblasków, ale przecież to również rozwiązanie dla dorosłych. Naklejki odblaskowe można również nakleić na samochód, kask rowerowy, kask motocyklowy czy motocykl. Oferowane przez nas naklejki mają wymiary 5-7 cm i występują w wielu wzorach/kolorach – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Naklejki odblaskowe to również doskonały gadżet reklamowy. Możemy na nich umieścić Twoje logo, dowolne hasło reklamowe, grafikę itp. Od 100 sztuk wykonamy wybrany przez Ciebie wzór na jednym kolorze folii, zgodne z Twoimi sugestiami.